Pozemok Horné Krškany 1250m2

Predaj
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  116424
  • Úžitková plocha   1250m2
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Tiché prostredie


Tichá lokalita
Športové vyžitie
Občianska vybavenosť
Slnečný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy , ktorý má rozlohu 1250 m2 a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Je situovaný v tichej časti mesta, v slepej uličke, čo zaručuje pokojné a bezpečné prostredie. Okolie je obklopené prírodou a poskytuje možnosť pre pekné výlety.


Všetky potrebné inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia) sú dostupné priamo pred pozemkom, čo výrazne uľahčuje prípadné stavebné úpravy.

Pozemok je rovinatý, s šírkou 20 metrov, ideálny pre stavbu a vytvorenie vlastného domova podľa vašich predstáv. Máte možnosť si postaviť dom presne podľa svojich predstáv a potrieb.


Nitre je príjemné a živé mesto so všetkou potrebnou infraštruktúrou, ako sú obchody, školy, zdravotné zariadenia a kultúrne vyžitie.

Ak hľadáte ideálne miesto pre stavbu svojho domova v Nitre, tento pozemok je pre vás tou správnou voľbou. Nechajte svoje sny o vlastnom bývaní prekvitať na tejto krásnej parcele.


Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií alebo obhliadku pozemku. Tešíme sa na spoluprácu s vami!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 032 647

ID: 116424

Cena: 100.00 €/m2 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku