Zariadený 3i byt s vynikajúcou dispozíciou na PRENÁJOM

Prenájom640 € 9 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115949
  • Úžitková plocha   70m2
  • Podlahová plocha   68m2
  • Pivnica   2m2
  • Poschodie   1/8
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Petržalka

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Športové vyžitie
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 3i byt na Krásnohorskej ulici v Petržalke.


Zrekonštruovaný 3i byt s obľúbenou dispozíciou má výmeru 69,96m2 (z toho 2,7m2 pivnica) a prislúcha k nemu aj loggia s výmerou 3,5m2. Je situovaný na 1. poschodí (nie prízemie) z ôsmich zatepleného a dobre udržiavaného bytového domu. Orientácia bytu je na 2 svetové strany – spálňa a detská izba na sever, vďaka čomu sa v letných mesiacoch neprehrievajú a obývacia izba s kuchyňou na juh, vďaka čomu sú celodenne presvetlené.


Dispozícia je najobľúbenejšou spomedzi všetkých petržalských 3i bytov. Po vstupe do bytu sa ocitáme v priestrannej vstupnej predsieni s dostatkom úložného priestoru. Z tej je po ľavej strane dostupná detská izba (12m2) a spálňa (13,9m2). Na pravej strane je situovaná obývacia izba (19,1m2) a oddelená kuchyňa (8,8m2) s kuchynskou linkou v tvare L a menším jedálenským stolom. Presklená loggia je prístupná z kuchyne. Drobnou dispozičnou zmenou došlo k spojeniu kúpeľne s WC, ktoré sa nachádzajú oproti vstupným dverám.


Lokalita: v pešej dostupnosti bytového domu sa nachádzajú potraviny (Lidl), viaceré reštaurácie, kaviarne, cukrárne, či pivárne. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii škola, niekoľko škôlok, viaceré detské ihriská. Nemocnica na Antolskej ulici sa nachádza taktiež v pešej dostupnosti. Blízkosť Chorvátskeho ramena či jazera Veľký Draždiak je lákadlom z pohľadu trávenia voľného času. V okolí bytového domu je zavedená, rovnako ako v iných častiach Petržalky, parkovacia politika, vďaka čomu nie je problém nájsť parkovacie miesto aj v neskorších večerných hodinách.


TIP makléra: byt je vo veľmi dobrom stave a svojou veľkosťou a dispozíciou je vhodný aj pre rodinu s deťmi. Prenajíma sa zariadený a nie je tak nutné ďalšie zariaďovanie. Devízou ponuky je komplexná občianska vybavenosť a aj dobrá dostupnosť do centra mesta.


Cena nájmu spolu s energiami predstavuje sumu 900,-€/mes. (z toho 185,-€ správca, 45€ elektrina, 30€ TV+internet – Telekom) V prvej splátke sa platí prvý nájom (resp. jeho alikvotna časť), vratný depozit (900,-€) a provízia RK (900,-€).


Byt bude k dispozícii od 15.marca.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 110 477

ID: 115949

Cena: 640.00 €/mesiac 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra