MODERNÝ 4 izbový bungalov v blízkosti CENTRA TRNAVY

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115888
  • Úžitková plocha   220m2
  • Podlahová plocha   154m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Trnava
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Balkón

Terasa

Garáž

Šatník

Plastové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Slnečný

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD

Zateplený


Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v blízkosti centra mesta Trnavy.


Bungalov sa nachádza 8 min chôdze od centra mesta a stojí na pozemku o výmere 587 m2. Úžitková plocha celého domu vrátane veľkej dvojgaráže a zastrešenej terasy je 219.5 m2. Obvodové múry nehnuteľnosti sú z tehly POROTHERM o hrúbke 38 cm a sú zateplené 10 cm polystyrénom. Drevený krov je pokrytý strešnou krytinou značky BRAMAC.


Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v decembri roku 2015. Všetky okná vrátane vstupných vchodových dverí sú plastové s tepelnoizolačným trojsklom. Teplo v dome je zabezpečené kombináciou plynového teplovodného podlahového kúrenia a radiátormi na stene. Podlahové kúrenie sa nachádza v chodbách, v kúpeľni a vo wc. V ostatných izbách sú radiátory. Teplú vodu a kúrenie zabezpečuje plynový kondenzačný kotol, ktorý sa nachádza v samostatnej technickej miestnosti v garáži.


Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, 3 spální, priestrannej obývacej izby, veľkej kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a samostatným wc s umývadlom. Všetky izby v dome sú nepriechodné a budúcim majiteľom budú poskytovať dostatok súkromia. Dominantnou miestnosťou v dome je krásna obývacia izba o rozlohe 44,1 m2. Z tejto miestnosti je vstup na zastrešenú terasu s keramickou dlažbou o výmere 17,2 m2. Terasa je pre väčší komfort majiteľov vybavená dodatočnou mechanicky ovládateľnou markízou. V spálni, z ktorej je vstup do záhrady, sa nachádza priestranný šatník. Súčasťou domu je veľká dvojgaráž s elektricky ovládateľnou bránou. Z garáže je samostatný vstup do predsiene a z jej zadnej strany je vstup do záhrady. Súčasťou garáže je samostatná technická miestnosť, wc a umývadlo. Z garáže je vstup na povalu, ktorá je celá pochôdzna a poskytuje veľkorysý priestor na uskladnenie vecí.


Nehnuteľnosť je vybavená elektronickým zabezpečovacím systémom, ktorý je nainštalovaný v celom dome vrátane garáže. V predsieni a chodbách sú nainštalované pohybové svietidlá. V obývacej izbe sa nachádza vyvložkovaný komín SCHIEDEL s predprípravou na krb. Stropy v dome sú zo sadrokartónu a sú zateplené 25 cm vatou. Za domom sa nachádza okrasná záhrada a v jej zadnej časti pri plote je nainštalovaná kvapôčková závlaha. V záhrade sú nainštalované okrasné elektrické lampy a prípojka vody. Nehnuteľnosť je od susedov oddelená okrasným betónovým plotom v tehlovom dekore. Dom disponuje vlastnou studňou. Pred domom v trávnatej časti sú pripravené rozvody pre zavlažovací systém. Nehnuteľnosť je vybavená všetkými inžinierskymi sieťami, bezproblémové internetové pripojenie je zabezpečené optickou sieťou.


Lokalita, v ktorej sa rodinný dom nachádza, poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť. Výhodou je blízkosť centra mesta, nemocnice, CITY arény, autobusovej a vlakovej stanici. V tesnej blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza Základná škola s materskou školou a Stredná zdravotnícka škola, hypermarket BILLA. V súčasnej parkovacej politike mesta Trnavy oceníte bezproblémové parkovanie a to 2 miestami pred garážou a 2 miestami vo vnútri garáže. Z domu je bezproblémové napojenie na diaľnicu D1/R1.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 787 700

ID: 115888

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku