NOVÁ CHATA na predaj v krásnom prostredí s celoročným využitím

Predaj269 900 € 2 268 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115850
  • Úžitková plocha   119m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Súľov-Hradná
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Drevené okná

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj chatu v malebnom prostredí Súľovskej kotliny v k.u. obce Súľov-Hradná. Ak si chcete oddýchnuť od mestského zhonu, hluku a stresu, vyhľadávate ticho a pokoj, táto lokalita je presne to čo hľadáte. Ak ste zároveň aj športovec, turista či cyklista práve ste našiel niečo pre vás. Chata je umiestnená v krásnom prostredí s nádherným výhľadom na Suľovské skaly. Pozemok na ktorom sa chata nachádza má výmeru 313m2. Zastavaná plocha je 114m2. Predáva sa komplet zariadená. Kúpou ihneď voľná.

 

Dispozične riešenie chaty:

Na oplotený pozemok sa vchádza cez bránku priamo na vonkajšiu terasu, kde sa nachádza altánok s posedením a vonkajší gril. Samotný vstup do chaty je zriadený z pravej strany z úrovne terasy cez vonkajšie vchodové dvere. Zo vstupnej chodby sú zriadené vstupy vľavo do technickej miestnosti, vpravo do samostatnej toalety a ďalší do priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom, dvoma umývadlami a ďalšou toaletou. Ďalej v smere priamo z chodby je vstup do priestrannej spoločenskej haly s krbom, s pohodlným sedením a veľkým jedálenským stolom, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Z haly sú zriadené vstupy do troch spálni. Predná časť haly je komplet presklená a prepojená s vonkajšou terasou.

 

Popis chaty:

Chata je napojená na elektriku a verejný vodovod. Kanalizácia chaty je vyriešená žumpou. Ako hlavný zdroj tepla slúži krb, elektrické kúrenie slúži ako doplnkový zdroj. Kapacita chaty je 10 až 12 osôb. Súčasťou terasy je veľký altán s masívnym stolom a stoličkami, vonkajší krb na grilovanie, kotlík na varenie gulášu alebo kapustnice a tiež vonkajšie ohnisko na opekanie slaninky alebo špekáčkov. Parkovanie je zabezpečené na obslužnej komunikácii priamo pri chate. K dispozícii je WiFi a internet.

 

Lokalita:

Súľovská kotlina je vstupnou bránou ku krásam a tajomstvám Súľovských skál. Možno sa z nej vydať k zrúcaninám Súľovského a Hričovského hradu, jaskyni Šarkania diera, Hlbockému vodopádu alebo sa venovať cykloturistike. Hlavnou atrakciou je úchvatný súbor skál vyhlásený za národnú prírodnú rezerváciu.

Súľovské skaly patria medzi najkrajšie prírodné krásy na Slovensku. Lokalita ponúka rôzne možnosti pre turistiku, cyklistiku ale aj pre horolezectvo.

 

Odporúčanie makléra:

Nehnuteľnosť svojimi parametrami spĺňa požiadavky aj náročnejších klientov. Vhodná je ako investičná príležitosť ale aj pre záujemcov o celoročné bývanie.


Ďalšie informácie na vyžiadanie.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0905 803 324

ID: 115850

Cena: 269 900.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku