Menší no o to útulnejší RD na bývanie s rozľahlým pozemkom v Kamennom Mlyne

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115577
  • Úžitková plocha   92m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trnava
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Garáž

Špajza

Šatník

Plastové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Luxusný

Slnečný

Tiché prostredie

Zateplený


Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v Kamennom mlyne.


Kompaktné ale zároveň úplne postačujúce pozemky pre kvalitné bývanie nie sú v tejto lokalite takou samozrejmosťou. Umiestnenie pozemku je ďalšia kapitola. Preto je tu kompromis v podobe rodinného domu síce menšieho typu čo sa obývateľnosti týka, to mu ale neuberá na jeho zaujímavosti a dáva priestor aj na prípadnú dostavbu v budúcnosti. Záleží už len na Vašej predstave, plánoch a odhodlaní.


DOM:

Kolaudácia RD prebehla v r. 2009.

Jeho zastavná plocha je 103 m2, z čoho úžitková je 92,20 m2. Prípojky samozrejme na všetky IS. Valbová strecha pokrytá betónovou krytinou. Obvodové múry murované z kvádrov YTONG.

Zateplenie polystyrénom o hrúbke 50 mm.

Vykurovanie obehové podlahové v kombinácii s radiátormi. Plynový kotol v technickej miestnosti/špajzi. V obývacej miestnosti dotvára krb na tuhé palivo atmosféru pri chladnejších večeroch. Dom je štandardne klimatizovaný.

Na pozemku sa tiež nachádza garáž pre jedno mot. vozidlo a priestor pre uskladnenie vecí (zast. plocha 27 m2). V zadnej časti pozemku, za garážou uvítate menší altánok s krbom. Neďaleko neho bazén osadený do zeme. Pozemok aj predzáhradka sú udržiavané.


POZEMOK:

Výmera 876 m2 celkovo, z čoho zastavaná plocha domu je 103 m2 a garáže 27 m2.


DISPOZÍCIA:

Jedna bytová jednotka s tromi izbami. Hosťovská toaleta pri vstupe po pravej strane. Technická miestnosť/špajza. Dispozícia je riešená štandardne, ovývacia miestnosť je spojená s kuchynským kútom. Priestor na odkladanie je aj na povale, ktorá nie je pochôdzna.


LOKALITA:

Tá hrá spolu s výmerou pozemku v tomto prípade hlavnú úlohu. Čo potvrdzujú aj posledné predaje v susedstve a bezprostrednom okolí. Jedna z top 2 častí Trnavy pokiaľ ide o prestížnejšie bývanie v rodinnom dome. Ak preferujete voľnosť, pokoj, dobrú dostupnosť či priestor na aktivity rôzneho druhu, tak určite pouvažujte nad touto časťou Kamenného mlyna.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Zaujímavá a ojedinelá ponuka, pekný a veľký pozemok s potenciálom aj do budúcna. Aj napriek menšiemu počtu izieb v dome a vybývanosti. Určite odporúčam obhliadku a budem sa na Vás tešiť.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 495 464

ID: 115577

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku