REZERVOVANÉ_Výnimočný rodinný dom - Nitra, Štitáre /tepelné čerpadlo, fotovoltaika)

Predaj299 980 € 2 098 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115387
  • Úžitková plocha   143m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Klasická vaňa

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Množstvo zelene

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj 4i rodinný dom v obci Dolné Štitáre - Nitra, ktorý využíva najmodernejšie technológie, vďaka ktorým je energeticky sebestačný.


Tento murovaný rodinný dom bol postavený v roku 2022 až 2023 na pozemku s rozlohou 587 m2, má komletne vybudovaný interier/exterier a stačí sa len nasťahovať. Úžitková plocha domu s terasou je 125 m2 + 18 m2 skladový priestor (prístavba).


FOTOVOLTAIKA & TEPELNÉ ČERPADLO:

Dom má na streche vybudovanú fotovoltaickú elektráreň (výroba elektrickej energie) s inštalovaným výkonom 10 kW, ktorá vyrobí viac elektriny ako domácnosť spotrebuje. Vykurovanie a ohrev teplej vody je zapečené tepelným čerpadlom - systém vzduch/voda. V celom dome je teplovodné podlahové kúrenie. Vďaka kombinácii týchto 2 technických riešení sú náklady na energie prakticky nulové!


INTERIÉR:

Dispozične je dom rozumne riešený na dennú a nočnú časť. Vstup do domu tvorí samostatná chodba a WC s technickou časťou. Srdcom domu je priestranná obývačka so vstupom na terasu, ktorá je prepojená s jedálňou a kuchyňou so špajzou. Nočnú časť tvoria 3 spálne a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Na chodbe sa nachádza orientačné bodové osvetlenie, ktoré oceníte najmä v noci (bez nutnosti zapínať svetlo) a klimatizačná jednotka. Dom je napojený na zabezpečovací systém zn.Jablotron a požiarne hlásiče.


EXTERIÉR:

Na pozemku je vybudované parkovanie pre 3 vozidlá, pričom 2 z nich pod prístreškom z masívneho dreva. Predpríprava na kamerový systém a nabíjaciu stanicu pre elektromobily. V prednej časti pozemku je umiestnená nádrž na dažďovú vodu 10 m3, ktorá napája automatický systém kvapkovej a trávnikovovej závlahy. Prestrešenie terasy markízou 6x3,6m na diaľkové ovládanie. Pozemok domu má vybudované oplotenie od všetkých susedov, upravenú predzáhradku, výsadbu okrasných drevín, upravený trávnik, chodníky a spevnené plochy.


IS: Dom je pripojený na obecný vodovod, elektrinu, na pozemku sa nachádza plynová prípojka, žumpa 10 m3 + optika.


Obec a okolie pozemku:

Dom sa nachádza v krásnom prostredí v novovybudovanej lokalite na začiatku obce Dolné Štitáre. Ulica plná mladých ľudí s asfaltovou prístupovou cestou. Dostupnosť do mesta Nitra 5 minút autom. V okolí je množstvo rekreačných príležitostí.


Dom je ihneď voľný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 115387

Cena: 299 980 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku