PRIESTRANNÝ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKINGOM - PEZINSKÁ

Predaj179 999 € 2 143 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115072
  • Úžitková plocha   84m2
  • Podlahová plocha   80m2
  • Pivnica   2m2
  • Poschodie   4/6
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Senec

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Balkón

Slnečný

Obchody

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Parkovacie státie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento priestranný zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v Senci na Pezinskej ulici.


V prípade rýchleho a jasného financovania je možná dohoda na cene.


Byt nájdeme na 4. poschodí 6-poschodovej staršej novostavby s výťahom. Výhodou je bezbariérový prístup. Čistá podlahová plocha bytu je 80,2 m2. Spolu s balkónom (3,86 m2), na ktorý máme vstup z obývačky je to 84 m2. Výhodou balkóna je možnosť jeho kompletného otvorenia, čo využijete najmä v letných mesiacoch. Orientácia bytu je severozápadná (obýváčka s kuchyňou) a juhovýchodná (spálňa, detská izba). K bytu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 2 m2, ktorá sa nachádza na prízemí.


Čo sa týka dispozície bytu, je veľmi prehľadná a praktická. Chodba, ktorá vedie popri detskej izbe a spálni až k obývačke s kuchyňou je dostatočne široká a nájdeme v nej roldor s dostatkom úložného priestoru. Izby majú približne 15 m2, sú dostatočne priestranné a obsahujú ďalsí úložný priestor (roldor v spálni, nábytok na mieru v detskej izbe). Výhodou je toaleta oddelená od kúpelne. V kúpelni máme k dispozícii menšie okno vďaka čomu miestnosť rýchlo vyvetráte. Dominantou bytu je otvorený priestor obývačky s kuchyňou, ktorý je krásne presvetlený. V letných mesiacoch oceníte klimatizáciu. Kuchynská linka je vo veľmi dobrom stave a je vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi.


K bytu je možné si dokúpiť vonkajšie parkovacie státie priamo pred vchodom v cene dodatočných 5 000 €.


Hlavnými benefitmi lokality je najmä skvelé napojenie na diaľnicu D1 (do 5 min.) a centrum mesta v pešej dostupnosti (10 - 15 min.). Veľkou výhodou je taktiež množstvo služieb nachádzajúcich sa priamo v komplexe bytoviek na Pezinskej.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 188 272

ID: 115072

Cena: 179 999.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra