Rozumná cena - Výnimočná investičná príležitosť alebo štartovacie bývanie

Predaj125 500 € 5 705 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  115006
  • Úžitková plocha   22m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Plastové okná

Klasická vaňa

Linka

Sporák

Chladnička

Mikrovlnka

Obchody

MHD

Zateplený


Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Centrum mesta
Občianska vybavenosť
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponuka na predaj garsónku na Krížnej ulici 4 v Starom meste, po staršej kompletnej rekonštrukcii. Výnimočná investičná príležitosť pre klientov, hľadajúcich byt vhodný na príjem z prenájmu. Svojou cenou určite poslúži ako štartovacie bývanie pre ľudí, ktorí sa chcú osamostatniť. Ak premýšľate nad kúpou bytu na účely prenájmu, práve ste ho našli. Štvrté poschodie z piatich s novým výťahom je ideálna kombinácia.


Strategická poloha:

Bytový dom sa nachádza na Krížnej ulici, plnej života, v Starom meste v zrekonštruovanej bytovke, čo znamená okamžitý prístup budúceho majiteľa ku kultúrnym pamiatkam, kaviarňam, reštauráciám, obchodom a nočnému životu Bratislavy. Neďaleko sa nachádza Námestie Martina Benku, prípadne Medická záhrada alebo park na Kmeťovom námestí vhodný na oddych a relax. Neďaleko sa nachádza novovybudované obchodné centrum Nivy s autobusovou stanicou a ďalšou občianskou vybavenosťou. Poteší aj blízkosť električky a križovatky MHD na Trnavskom mýte.


Príjemné prostredie:

Veľkou výhodou bytu je kompletná rekonštrukcia bytu. Je pripravený na okamžité bývanie, či už pre majiteľa, alebo nájomcu. Ďalším bonusom je rekonštrukcia celého bytového domu, ktorá prebehla nedávno menšou revitalizáciou vnútrobloku, a ten je prístupný pre majiteľov bytov.


Vybavenie

Funkčná kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi, čo budúcim majiteľom umožní prípravu bežných jedál. Ideálne pre bývanie alebo pre účely nájmu. Kúpeľňa spojená s WC disponuje vaňou. Byt sa predáva zariadený, ako vidíme na fotkách. K bytu príslúcha aj pivnica


Názor Makléra

Pozeráme sa na šikovnú garsónku v centre Bratislavy, ktorá prešla síce staršou, ale zato modernou, kompletnou rekonštrukciou. Byt je určite zaujímavý ako investícia, nakoľko má jeho poloha perspektívu k úspešnému prenájmu, ale taktiež vie novému majiteľovi slúžiť ako začiatočné bývanie. Historické bytové domy v Bratislave majú, a vždy budú mať svoje čaro, preto ak vás tento byt zaujal, rád vás uvidím na obhliadke.


Ak teda plánujete nájsť štartovacie bývanie, alebo vás láka príjem z prenájmu našli ste práve vhodný byt.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 923 901

ID: 115006

Cena: 125 500.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku