Na skok do lesa - Útulne zrekonštruovaný 3 izbový dom v Párovských Hájoch - 429 m2 pozemok

Predaj159 900 € 1 999 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114874
  • Úžitková plocha   80m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Nitra

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Šatník

Sprchový kút

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

MHD


Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Priestranný šatník
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene
Občianska vybavenosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový Rodinný dom vo vynikajúcej lokalite, mestská časť Nitry, Párovské Háje.


Dom je súčasťou radovej zástavby, a je krajný, čo mu dáva výhodu bezproblémového prístupu autom na pozemok, a takisto pocit väčšieho súkromia. Pozemok o veľkosti 429 m2 je dostatočne veľký na seba realizáciu.

Samotný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá sa týkala strechy, fasády (zateplenie), okien, v interiéri sa robili rozvody elektriny, vody, kanalizácie. Kúrenie je teplovodné podlahové s novým plynovým kotlom. Dom bude dokončený do štandardu vrátane podláh, zárubní, dverí a komplet dokončenej kúpeľne vrátane sanity. Termín dokončenia je január 2024, a následne je dom ihneď obývateľný.


Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, väčšia chodba kde sa dá skvelo vyriešiť úložný priestor, obývacia izba s kuchyňou a výstupom na priestrannú terasu, detská izba, a hlavná spálňa so šatníkom.


Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina, plyn


Lokalita: Párovské Háje sú veľmi vyhľadávaná mestská časť kvôli výbornej dostupnosti do centra mesta či už autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Dom sa nachádza v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty a kúsok od lesa.


Názor makléra: Nehnuteľnosť je vďaka svojej dostupnej cene výborná alternatíva k bytu, kde pri tejto nehnuteľnosti máte navyše krásny pozemok s terasou, kúsok od lesíka a stále ste na dosah mestu.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0911 469 050

ID: 114874

Cena: 159 900.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra