5izbový RODINNÝ DOM v krásnom prostredí pri LESE až na 50á POZEMKU

Predaj799 999 € 2 712 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118756
  • Úžitková plocha   295m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Marianka
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Balkón

Terasa

Garáž

Špajza

Šatník

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Škola, škôlka

Nemocnica


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Slnečná strana
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom na rozľahlom pozemku s výmerou takmer 50á susediaci s lesmi Malých Karpát. Hľadáte rodinné bývanie v priamom kontakte s prírodou? Potom vás táto ponuka určite osloví.


Úžitková plocha domu je 295m2, z čoho 247m2 predstavuje podlahovú plochu v interiéri, 28,65m2 je plocha terasy a balkónov a 19,5m2 prístrešok za domom, ktorý je súčasťou domu. Tento 5i trojpodlažný rodinný dom postavený z tehly Porotherm (400mm) bol skolaudovaný v roku 2005.


POZEMOK (4877m2) je situovaný v absolútne pokojnej okrajovej časti Marianky a má mierne svahovitý charakter. Svah je otočený na slnečnú južnú stranu a je tak predurčený na založenie vlastného vinohradu, ovocného sadu, či výbehu pre kone. Pozemok zo severnej strany je na hranici katastra obce Marianka a susedí tak priamo s lesmi Malých Karpát, do ktorých sa možno dostať cez bráničku. Na pozemku je menší bazén a prístrešok určený na parkovanie pre 2 autá, skladovanie dreva, a má aj časť slúžiacu ako koterec pre psa. Na pozemku je nainštalovaná „malá FOTOVOLTAICKÁ elektráreň“ – 2 solárne bloky, ktorá je vo vlastníctve majiteľa domu. Vyprodukovaná elektrická energia je predávaná do siete, dom funguje nezávisle od nej. Vysporiadanie vlastníckych pomerov k „elektrárni“ je predmetom samostatnej dohody. Veľkorysá výmera pozemku poskytuje možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu.


Dispozične byt pozostáva z 3 podlaží: 

Suterén je tvorený 2 miestnosťami: garážou pre 2 autá, kotolňou/skladom a úložným priestorom pod schodiskom.

Na prvom nadzemnom podlaží je vstupná predsieň, za ňou schodisková hala, z ktorej sa dostávame do obývacej izby spojenej s kuchyňoujedálenskou časťou (37,8m2). Nachádza sa tu tiež priestranná spálňa (17,45m2), kúpeľňa s toaletou (8,95m2) a komora za kuchyňou (4,45m2). 

Po vystúpení na druhé nadzemné podlažie je k dispozícii schodisková hala, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre vytvorenie hracieho kútika pre deti, prípadne na relax pri čítaní kníh. Z nej sú následne k dispozícii 3 spálne (16, 17 a 33,5m2), z ktorých najväčšia disponuje vlastnou kúpeľňou. Z tej je tiež východ na balkón. Druhý balkón je prístupný zo zvyšných 2 spální. Ďalej je k dispozícii kúpeľňa s rohovou vaňou a dvojumývadlom a oddelená toaleta. Budúci majitelia určite ocenia priestranný šatník. 


Technické parametre:

Strecha: drevený krov so strešnou krytinou Bramac 

Kúrenie a ohrev teplej vody: elektrický kotol 24kW – radiátory v celom dome okrem kuchyne s obývačkou, kde je kúrenie podlahové

Krb: murovaný krb v obývacej izbe, z ktorého sú spravené prieduchy – dom je tak možné vykurovať aj palivovým drevom

Okná: drevené 2-sklo NITTERMPLUS + strešné okná VELUX

Materiál: tehla Porotherm (400mm)

Zateplenie: polystyrén

Studňa: kopaná 24m s priemerom 1m – pitná voda vysokej kvality – pravidelne rozborovaná

Žumpa: 18m3

Voda a kanalizácia: v tejto lokalite je v štádiu riešenia a v dohľadnej dobe bude možné napojiť sa na vodovod a kanalizáciu

TV a internet – optika Telekom

Centrálny vysávač v celom dome – zberná nádoba v garáži


Lokalita: práve lokalita je tým, čo robí túto ponuku absolútne výnimočnou a do veľkej miery limitovanou. Situovanie na hranici lesa - chráneného krajného územia – je niečím, čo sa na trhu vyskytne skutočne veľmi raritne. Marianka je vyhľadávanou obcou vďaka dobrej dostupnosti do Bratislavy či už po diaľnici alebo využitím hromadnej dopravy. V rámci občianskej vybavenosti je k dispozícii škola, škôlka, viaceré reštaurácie, pohostinstvá, kaviarne, pošta, či blízkosť obchodného centra Bory Mall (14min. autom). Marianka narastá na atraktivite aj vďaka novootvorenej nemocnici Bory. Centrum Marianky je vzdialené od domu len 750m. 


TIP makléra: nehnuteľnosť, ktorá nie je určená pre každého. Osloví predovšetkým niekoho, kto hľadá absolútny pokoj v spojení s prírodou a dostatkom životného priestoru, či už v rámci domu alebo pozemku samotného, pri súčasnom zachovaní dobrej dostupnosti do hlavného mesta. 


Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 110 477 

ID: 118756 

Cena: 799 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku