Murovaný dom - Chalupa Zborov nad Bystricou

Predaj65 000 € 448 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114615
  • Úžitková plocha   145m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Zborov nad Bystricou

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Centrum obce
Dobrá dostupnosť
Pôvodný stav
Dostupné inžinierske siete

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v centre obce Zborov nad Bystricou.


Charakteristika nehnuteľnosti: Murovaný rodinný dom s rozlohou 145m2 na pozemku o veľkosti 400m2. Dom je čiastočne podpivničený, jednopodlažný s podkrovím, kde sa nachádzajú dve obytné izby a ďalší priestor vo forme povalového priestoru.

Dispozícia domu: Prízemie domu zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu s kachľovou pecou, ​​dve izby, schodisko vedúce do samostatného podkrovia s dvomi izbami, WC s kúpeľňou (s rozostavanou rekonštrukciou), chodbu vedúcu do kotolne, kamennú pivnicu a skladovú miestnosť o rozlohe 16m2 s vonkajším vstupom.

Stav nehnuteľnosti: Dom je v pôvodnom stave, čo poskytuje možnosť vlastnej úpravy a modernizácie podľa vlastných predstáv.

Technické vybavenie: Kachľová pec, kotolňa s kotlom Dakon na tuhé palivo, plynový kotol Protherm. Voda z rezervoáru s možnosťou pripojenia na obecný vodovod. Odpad je riešený žumpou s možnosťou pripojenia na kanalizáciu.

Prístup a okolie: Dom je dostupný po asfaltovej ceste, v tichej ulici, v centre obce s kompletnou občianskou vybavenosťou- obchody, škola, škôlka, autobusová zástavka, detské ihriská, cyklochodník, kostol, ....


Obec je vyhľadávaným miestom hlavne kvôli horám plným húb a iných lesných plodov. Cez obec prechádza cyklotrasa začínajúca v Krásne nad Kysucou a končiaca v múzeu vo Vychylovke. Z Krásna tiež vedie po hrebeni červená turist. značka cez Hájnicu, Šlapkov a Matúšov vrch až na Klubinu s peknými výhľadmi do oboch dolín (Krasňanskej i Bystrickej).

Potenciál: Tento dom predstavuje príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor na vlastné bývanie alebo si chcú vytvoriť útulnú chalupu v pokojnom prostredí .


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 228 287

ID: 114615

Cena: 65 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Ing. Vladimír Krön, RSc.

Mobil 0904 228 287

Pozrieť ponuku makléraPozrieť hodnotenia makléra
Kontaktujte makléra