NA PREDAJ! ZAUJÍMAVÝ DOM s krásnym a veľkým pozemkom v obci PATA

Predaj1 €
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114484
  • Úžitková plocha   150m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Nitra

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Terasa

Garáž

Plastové okná

Klasická vaňa

Oddelená toaleta

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

Zateplený


Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Množstvo zelene
Občianska vybavenosť
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj veľký Rodinný dom na pozemku o rozlohe 1575m2 v obci Pata. Tento 5 izbový rodinný dom bol postavený z kvádra v roku 1981 a je kompletne podpivničený. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bol zateplený, odizolovaná strecha, plastové okná, stierky a podlahy. Veľkosť a dispozícia tohto domu ponúka viaceré možnosti využitia nehnuteľnosti.


POZEMOK

Pozemok o rozlohe 1575m2, taktiež poskytuje rôzne možnosti využitia. Šírka 6m medzi domom a hranicou pozemku umožňuje vytvorenie prístupovej cesty na zadnú časť pozemku, v prípade jeho rozdelenia. Pestovanie plodín na bežnú konzumáciu, vinica, ovocný sad ale aj ihrisko pre deti, či skladové priestory.


OBEC

Obec leží medzi dvomi krajskými mestami Nitrou a Trnavou. Pata disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a jej výhodou je jej poloha. Obec sa nachádza v blízkosti Vodnej nádrže Kráľová, čo otvára možnosti športových aktivít. Zároveň je to obec veľmi dobre dostupná, nakoľko sa nachádza v tesnej blízkosti diaľnice.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA

Nehnuteľnosť je vhodná pre širokú škálu ľudí. Veľkosť domu a tichá ulička bude vyhovovať veľkej rodine, či už s deťmi alebo dve generácie. Zároveň je vhodný aj na kancelárske priestory alebo výrobu a podnikanie. Pozemok je možné využiť viacúčelovo, či už na pestovanie, vytvorenie skladových priestorov pri výrobe, alebo na oddych a aktívne využitie voľného času. Veľkosť a šírka pozemku umožňuje jeho rozdelenie na výstavbu ďalšej nehnuteľnosti, čo sa môže páčiť investorom alebo viac generačným rodinám.


Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom.


V prípade záujmu o bližšie informácie, technické parametre, ďalšie fotky, pôdorys alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918141018

ID: 114484

Cena: 1.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra