SKVELÁ príležitosť nie len pre relax v srdce upokojujúcej lokalite

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114349
  • Úžitková plocha   111284m2
  • Lokalita:   Hrušov
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rekreačný pozemok v známej dedinke HRUŠOV.


Pokoj a dychberúce výhľady na naozaj rozľahlom pozemku si Vás získajú hneď po príchode na túto usadlosť s rekreačným domčekom, v kombinácii lesov a lúk. Obec Hrušov, ktorá je známa hlavne vďaka jej bohatej histórii. Zdobia ju ale aj ľudové prvky, či celoslovenský festival Hontianska paráda plný ľudového umenia, roľníckych remesiel a tradičnej kultúry a hudby. Aj preto sa stáva veľmi vyhľadávanou obcou.


POZEMKY a VÝMERY:

Celkovo je dostupných vyše 11 hektárov lesa, lúk, ostatnej plochy ale aj zastavanej plochy predurčenej na výstavbu.

Trvalý trávnatý porast = 45 087 m2 = 4,5087 ha.

Ostatná plocha = 12 714 m2 = 1,2714 ha.

Lesný pozemok = 52 402 m2 = 5,2402 ha.

Zast. plochy a nádvorie = 1 081 m2


Ku pozemku je dotiahnutý obecný vodovod, a pôvodná stavba má prípojku na elektrinu. Vhod padne aj menšia studnička, ktorá zachytáva dažďovú vodu.Pozemok je možné využiť rôznymi spôsobmi. A že ich je niekoľko, to si stručne priblížime nižšie.

Napríklad len pre možnosť rekreácie, oddychu, úniku z "reality", môžete využiť pôvodný domček jeho jednoduchou alebo kľudne aj zložitejšou rekonštrukciou ako je ilustrované v priložených fotografiách a užívať si tak v krátkej chvíli výhľady, ticho a slobodu. Les viete využiť tak isto, dokonca zaujímavý by bol aj z hľadiska stavby mobilného domu na krátkodobý víkendový prenájom nie len pre zamilované páriky. Ďalším variantom je prenájom alebo v kombinácii s lúkou a oplotením ako obora pre domáce, či iné zvieratá. Samozrejme variácii ako využiť tento rozmanitý, jedinečný a rozľahlý pozemok. Či už ste vášnivý záhradkách, chovateľ domácich zvierat alebo si len chcete oddýchnuť v krásnom prostredí s početnou rodinou a známymi je to jedinečná šanca pre Vás.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Nie len relax, pokoj, výhľad a únik z reality ale do budúcna nemenej zaujímavá investičná príležitosť, pokiaľ máte podnikateľského ducha a nekončiacu uzdu predstavivosti :) Všetky nápady rád prezradím pri spoločnej obhliadke.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 114349

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku