NOVINKA - PRÍJEMNÝ A VEĽKORYSÝ 3i byt s balkónom, 82m2, Dlhé Hony

Predaj152 990 € 1 866 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114830
  • Úžitková plocha   82m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trenčín

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Trenčíne s balkónom 4 m2 a pivnicou 9 m2. Dispozične je riešený veľmi dobre, ide o veľkometrážny 3 izbový byt 82m2. Má za sebou kompletnú rekonštrukciu pri ktorej sa nič nenechávalo na náhodu. Byt je pripravený pre nového majiteľa a je ihneď voľný.


Dispozícia bytu:

Vstupom do bytu nás privíta rozmerná vstupná chodba ktorá poskytuje množstvo úložného priestoru. Na ľavej strane chodby sa nachádza prvá izba bytu, hneď vedľa sa nachádza spálňa s balkónom, pôsobí príjemným a priestranným dojmom. Ďalej v chodbe sa nachádza vstup do obývačky s dekoratívnou krbovou vložkou. Dostávame sa na koniec chodby kde sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC.


Bytový dom bol v predošlých rokoch zateplený a vnútorné priestory boli revitalizované. Byt sa nachádza sa na ideálnom 2. z 3. poschodí bytového domu v tichej lokalite blízko centra mesta ul. Dlhé Hony.


Lokalita:

Nachádzame sa vo vyhľadávanej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. Kúsok od bytovky sa nachádza zastávka MHD, nemocnica, obchody, kaviarne, škôlka, škola a detské ihriská. Dobrá dostupnosť na diaľnicu D1 je určite veľkou výhodou. Parkovanie pred bytovkou je bezproblémové.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0909107524

ID: 114830

Cena: 152 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra