4 izbový rodinný dom s výrobnou halou na podnikateľské účely

Predaj299 900 € 600 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113923
  • Úžitková plocha   500m2
  • Pivnica   16m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Gajary

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Garáž

Šatník

Klasická vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Kuchynský kút

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica


Občianska vybavenosť
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom


Rodinný dom (192m2) prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2021 kde bola menená strecha, plastové okná, nové vodovodné podlahové kúrenie, rozvody vody a odpadu, sadrové stierky v celom dome, sadrokartóny s LED osvetlením, nová dubová podlaha, komín, kompletná elektroinštalácia, kuchyňa.


Výrobná hala s kanceláriou kde sa nachádza aj šatňa, sprcha a 2x toaleta výrobná hala je o výmere 370m2 v hale sú komplet rozvody elektriny 220V/380V + rozvody vzduchu po celej hale s kompresorom. Výška stropu v hale je 3,5m. Hala môže mať rôzne využite kde môže byť či už rôzna výroba, autoservis, skladové priestory, eshop atd..


LOKALITA:

Dom sa nachádza v centre dediny v kľudnej lokalite obec Gajary, disponuje plnou občianskou vybavenosťou kde je všetko na skok. Materská škola, základná škola, obecný úrad, zdravotné stredisko, kde sa nachádza všeobecný lekár, zubár, pošta, kvetinárstvo, drogéria, 3x potraviny a to všetko 5 minút chôdzou od nehnuteľnosti. Obec je vzdialená od Bratislavy 42km a od okresného mesta Malacky 8km. V okolí dediny je krásna príroda vhodná na cykloturistiku 1,2km sa nachádza prístavisko pri rieke Morava, neďaleko sa nachádza rekreačná oblasť Rudava - rybolov, kúpanie, oddych, hubárčenie.
Viac informácií a fotografií na vyžiadanie.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908070728

ID: 113923

Cena: 299 900.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra