NA KOPÁNKE - ZARIADENÝ RODINNÝ DOM SO SAUNOU A VÍRIVKOU

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114832
  • Úžitková plocha   300m2
  • Pivnica   16m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trnava

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Lodžia

Balkón

Plastové okná

Rohová vaňa

Sprchový kút

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník
Vírivka
Nízke mesačné náklady

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Rodinný dom kompletne zrekonštruovanýzariadený 5 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Kopánke. Nachádza sa na pozemku o výmere 592 m2 a úžitková plocha domu je cca 300 m2 vrátane plnohodnotného suterénu. K domu prislúcha samostatná garáž o rozlohe 32m2. Pod ½ garáže sa nachádza pivnica.


Dômyselne prepracovaná rekonštrukcia sa odrazila aj na nízkych mesačných nákladov. V čase energetickej neistoty sú mesačné náklady vrátane plynu, elektriny a vody na úrovni cca 200 €. Táto spotreba je pri dennom využívaní vírivky a klimatizačných jednotiek.


Dom dispozične pozostáva z dvoch podlaží a suterénu:


-PRÍZEMIE domu dispozične pozostáva z krásnej kuchyne, ktorá je moderne spojená s veľkorysou obývacou miestnosťou. Kuchyňa bola kompletne vymenená v roku 2020 a je vybavená so vstavanými spotrebičmi. Na prízemí sa ďalej nachádza chodba, veľká pracovňa a kúpeľňa s vírivou vaňou a WC. Z kuchyne je vstup na terasu, na ktorej si príjemne oddýchnete vo veľkej vírivke pre 6 osôb. Pri terase je krb a privedená voda. O komfort posedenia na terase sa postarajú bočné žalúzie a kompletné prekrytie terasy lexanom.


-Z prízemia je po schodisku vstup na PRVÉ POSCHODIE, ktoré pozostáva z chodby, troch veľkých izieb a kúpeľne. Všetky tieto izby sú nepriechodné a majiteľom poskytujú dostatok súkromia. Veľkou výhodou týchto miestností sú vstavané skrine, ktoré sa nachádzajú vo všetkých izbách a poskytujú dostatočný úložný priestor. Každá izba má samostatnú klimatizačnú jednotku. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a WC.


-V suteréne sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa, hosťovská miestnosť, práčovňa s WC a veľká miestnosť, v ktorej je kúpeľňa a sauna. Táto miestnosť je vybavená klimatizačnou jednotkou.


Dom sa predáva kompletne zariadený. V prípade záujmu je možná výmena za pozemok alebo nehnuteľnosť v Trnave + doplatok podľa hodnoty nehnuteľnosti. Pri rýchlom jednaní je možná dohoda na úprave kúpnej ceny. K domu prislúcha krásna okrasná záhrada, o ktorej údržbu sa stará záhradník. Dominantou tejto okrasnej záhrady je jazierko plné rýb a udržiavaná skalka. Na záhrade sa taktiež nachádza menší drevený záhradný domček. Pozemok je z troch strán oplotený okrasným betónovým plotom. O komfortné parkovanie sa postarajú 3 parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú na vlastnom pozemku pred domom.


Kúpa nehnuteľnosti je v súčasnej dobe jednou z najlepších investícii. Pri obhliadke ponúkanej nehnuteľnosti oceníte jej detailnú a kvalitnú rekonštrukciu, kde majiteľ vyšperkoval dom do posledného detailu. Súčasní majitelia pri rekonštrukcii nešetrili na použitých materiáloch. Celá nehnuteľnosť je pripravená na dodatočnú montáž fotovoltaických panelov a tepelného čerpadla.


Nehnuteľnosť prešla pred 11 rokmi kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu všetkých inžinierskych sietí, novú elektroinštaláciu, zmenu dispozície a osadenie plastových okien značky INCOM. V roku 2020 bola zrekonštruovaná strecha, ktorá je zateplená a je z fatrafolu.


O bezpečnosť na pozemku a v dome sa stará kamerový a zabezpečovací systém. K domu je privedená optika od Telekomu. Na pozemku sa nachádza studňa. Rozvody v dome sú nachystané na používanie obecnej vody a taktiež aj vody zo studne. Obvodové múry nehnuteľnosti sú z tehly o hrúbke 40cm, ktoré sú zateplené NOBASILOM o hrúbke 80mm. Kúrenie a teplú vodu v dome zabezpečuje plynový kotol. Nehnuteľnosť je vykurovaná radiátormi, ktoré sa nachádzajú v každej miestnosti. Dom je vybavený siedmimi vnútornými klimatizačnými jednotkami, ktoré poháňajú dve vonkajšie zostavy položené a ukotvené na streche.


Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke, ktorá nie je frekventovaná. Oceníte blízkosť obchvatu a rýchleho napojenia na diaľnicu, kompletnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, niekoľkých nákupných centier, športových ihrísk a centra mesta.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907787700

ID: 114832

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra