Moderný zariadený 2i byt - TILLIA

Prenájom800 € 16 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113832
  • Úžitková plocha   51m2
  • Podlahová plocha   51m2
  • Pivnica   2m2
  • Poschodie   2/3
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Záhorská Bystrica

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Balkón

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Novostavba

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na prenájom doposiaľ neobývaný, vkusne zariadený 2 izbový byt v projekte TILLIA (kolaudácia 2021), nachádzajúcom sa v novej časti Záhorskej Bystrice s kvalitnou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do lesov Malých Karpát.


Tento moderný a vkusne zariadený 2i byt má výmeru 51,4m2 (z toho pivnica cca 2m2) sa nachádza na 1. poschodí a jeho orientácia je na juh a západ. K bytu prislúcha balkón s výmerou 5,25m2. V bytovom dome sa nachádza výťah. O tepelný komfort sa v lete postarajú exteriérové žalúzie, ktoré zabránia prehrievaniu bytu. K dispozícii je taktiež klimatizácia.


Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde nájdete dostatok úložného priestoru v podobe veľkej vstavanej skrine. Zo vstupnej chodby po pravej strane nachádzame spálňu s manželskou posteľou a veľkou vstavanou skriňou. Po ľavej strane chodby sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Následne sa dostávame do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. V tejto dennej časti nájdeme všetko potrebné k spokojnému bývaniu – plne vybavenú kuchynskú linku so spotrebičmi (vrátane umývačky riadu), jedálenský stôl so stoličkami a v obývacej časti pohodlný rozkladací gauč a obývačkovú stenu s televízorom. Z obývacej izby sa vychádza na balkón, ktorý poskytuje dostatok priestoru na príjemné posedenie.


 O projekte – Projekt TILLIA je tvorený súborom 4 nízkopodlažných (3 podlažia) bytových domov, v strede ktorých vznikol priestor pre spoločný uzavretý komunitný dvor s udržiavanou zeleňou, miestom na posedenie a príjemné trávenie voľného času. Vnútroblok je uzavretý a dostanú sa doň len jeho obyvatelia.


Lokalita: tú možno bez debaty označiť za unikátnu. Je tomu tak z viacerých dôvodov: Nachádzame sa v lokalite, kde je dobre rozvinutá občianska vybavenosť. V pešej dostupnosti nájdete potraviny (Billa, Starý otec, 1day), viaceré reštaurácie, kaviarne, pekárne, lekáreň. Doprava je v rámci bratislavských pomerov taktiež veľmi dobrá, a to najmä vďaka rýchlemu napojeniu na diaľničný obchvat D2, no k dispozícii je aj MHD a integrovaná prímestská doprava, ktorá vás dostane do centra mesta v krátkom čase. Významným benefitom, ktorý robí zo Záhorskej Bystrice vyhľadávané miesto na bývanie je blízkosť lesov Malých Karpát – tie sú od bytového domu vzdialené len pár minút chôdze. Turistické (cyklo)trasy s množstvom bufetov, či miest na opekanie, vám poskytnú dokonalý relax po práci. Možnosti športového vyžitia ďalej dopĺňajú viaceré fitnesscentrá a športoviská ako napr.: workoutové ihrisko v tesnej blízkosti bytového domu, pumptrack, futbalové ihrisko, školský areál s bežeckým okruhom a outdoorovým basketbalovým a hokejbalovým ihriskom. V okolí sa tiež nachádza viacero detských ihrísk. Samozrejmosťou je viacero škôlok či základná škola. Za zmienku tiež určite stojí blízkosť veľkého nákupno-zábavného centra Bory Mall, ktoré sa nachádza len 6min. jazdy autom. Na atraktivite akutálne pridáva aj novootvorená nemocnica Bory - najmodernejšie medicínske zariadenie na Slovensku.


TIP makléra: ponuka je svojim charakterom vhodná pre jednotlivca alebo pár, ktorý hľadá bývanie v pokojnejšej časti s blízkosťou prírody, no zároveň sa nechce priveľmi vzdialiť od centra mesta. Ak je toto aj váš prípad, tak táto ponuka je vhodná práve pre vás.


Cena nájmu spolu s energiami predstavuje sumu 800,-€ (z toho 189,-€ správca, 40€ elektrina, 24€ TV+internet – Optika od Orange). V prvej splátke sa platí prvý nájom, depozit (850,-€) a provízia RK (850,-€).


K bytu je možné prenajať si parkovacie státie v garáži v cene 50,-€/mes.


Byt je k dispozícii IHNEĎ.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904110477

ID: 113832

Cena: 800.00 €/mesiac 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra