Rodinný DOM s ideálnou dispozíciou, 2 podlažia, krásne prostredie- Záhorská Ves

Predaj169 990 € 1 250 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113815
  • Úžitková plocha   136m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Záhorská Ves

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Linka

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene
Prestrešená terasa
Bio krb
Garáž

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento šikovný Rodinný dom vo výbornej časti Záhorskej Vsi. Jedná sa o kvalitnú murovanú stavbu, s pálenou strešnou krytinou a využitým podkrovím. V dome sú dve samostatne bytové jednotky, obe plné obývateľné. Záhorská Ves je ideálna pre tých, ktorí hľadajú tiché a odľahlé prostredie pre svoj nový domov.


POZEMOK (940m2)

Je rovinatý a z veľkej časti trávnatý. Nový majiteľ má k dispozícii aj technické budovy ako garáž či autodielňu s jamou. Do dvora sa vstupuje popri dome cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie. Do dvora sa vstupuje popri dome cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie. Zadná časť je oddelená posuvnou bránou a nachádza sa tu detské ihrisko.


DISPOZÍCIA

1. Podlažie (80m2)

Pozostáva z troch priestranných samostatných izieb, oddelenej kúpeľne s vaňou a toalety, špajze a kuchyne so schodiskom do podkrovia. Vstupuje sa sem cez samostatnú predsieň, ktorá bola pristavaná. Pod oknami kuchyne sa nachádza prestrešená drevená terasa ideálna na grilovačky či rannú kávu.

2. Podlažie (55m2)

Má kvality moderného 3-izbového bytu. Srdcom bytu je obývačka s bio krbom spojená s kuchynským kútom. Súkromie poskytujú dve samostatné izby, obe o výmere 13m2. Samozrejmosťou je aj samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom. Nachádza sa tu aj výstup na povalu.

-Pivnica (13m2)

Má samostatný vstup z boku domu a nachádza sa pod kuchyňou.


LOKALITA:

Záhorská Ves je malá obec len 16km od Malaciek. Nachádza sa v pokojnom vidieckom prostredí, obklopená krajinou s poliami. Nachádzajú sa tu obchody aj škola.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Jednoznačne veľmi zaujímavá nehnuteľnosť. Dve bytové jednotky poskytujú komfort a súkromie pre viac generácií bez nutnosti veľkých investícií. Technické budovy sú zase ideálne miesto pre vaše podnikanie. Jednoznačne odporúčam vidieť a teším sa na spoločnú obhliadku.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918208680

ID: 113815

Cena: 169 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra