Priestranný 1 izbový byt v Novostavbe so samostatným šatníkom - Nobelova ulica

Prenájom580 € 14 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113654
  • Úžitková plocha   41m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Nové Mesto

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Garáž

Plastové okná

Klasická vaňa

Linka

Sporák

Chladnička

Kuchynský kút

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na prenájom priestranný 1 izbový byt v Novostavbe, so samostatným šatníkom a veľkorysou kúpeľňou. Situovaný je na Nobelovej ulici č. 12D, v mestskej časti Nové Mesto.


Byt sa nachádza v 5 ročnej novostavbe na 6. poschodí s výťahom. Nehnuteľnosť je ideálnym miestom pre nájomcu, ktorý hľadá tichú lokalitu s dobrou dostupnosťou do mesta. Celková výmera je 41m2 spolu s loggiou.


Príjemné prostredie:

Výhodou bytu, ktorú ocení budúci nájomca je kompletne vybavená nehnuteľnosť, vhodná hneď k nasťahovaniu a užívaniu. Bonusom je možnosť si prenajať parkovacie státie priamo v garáži, čím sa dostanete „suchou nohou“ do bytu.


Dispozičné riešenie

Otvorením vstupných dverí do nehnuteľnosti môžeme vkročiť do priestrannej chodby, z ktorej je možné sa dostať do ďalších častí bytu – kúpeľne s práčkou, vaňou a toaletou. Taktiež sa vieme presunúť do walk-in šatníka s množstvom úložného priestoru, a nakoniec vstúpime najväčšej časti bytu – obývačky s rozkladacím gaučom, ktorá je spojená s kuchyňou. Nachádza sa tu aj výstup na loggiu s výhľadom na Karpaty.


Celková výška nájmu vrátane energií je 580 €/ mesačne

Cena parkovacie miesta je 50 €/ mesačne


Názor Makléra

Pozeráme sa na šikovný 1 izbový byt s priestranným šatníkom v novostavbe, ktorý je ideálnym riešením pre niekoho, kto hľadá samostatné bývanie. Majiteľ preferuje pracujúcu samostatnú osobu bez aktívneho ,,párty“ životného štýlu. V byte v minulosti nikto nebýval, takže všetko vybavenie je nové.


Teším sa na obhliadkyV prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917923901

ID: 113654

Cena: 580.00 €/mesiac 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra