NIVY - charizmatický RODINNÝ DOM s príjemnou atmosférou a POTENCIÁLOM

Predaj237 000 € 1 896 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113546
  • Úžitková plocha   125m2
  • Podlahová plocha   125m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Bratislava-Ružinov - Nivy

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Špajza

Drevené okná

Klasická vaňa

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Kuchynský kút

Slnečný

Tiché prostredie


Dobrá dostupnosť
Pôvodný stav
Občianska vybavenosť
Obľúbená lokalita
Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na výnimočnej adrese Rákosovej ulici v Bratislave, v obľúbenej a vyhľadávanej mestskej časti Nivy. Táto lokalita je známa svojou atraktívnou polohou, nachádzajúcou sa len 7 minút autom od nového nákupného centra Nivy.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU

-Chodba,

-obývacia miestnosť,

-spálňa č.1, spálňa č. 2, spálňa č.3., 

-2x miestnosť momentálne slúžiaca ako odkladacia časť,

-technická miestnosť v ktorej sa nachádzajú kachle, wc a vstup do pivnice, z tejto časti domu sa dostaneme aj do zadnej exteriérovej časti domu kde je suché wc a kôlňa, dom disponuje kúpeľňou a 2x komorou.


V súčasnosti pozostáva z 5 priechodných izieb, čo z neho robí skvelý rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú dostatok priestoru pre svoju rodinu. Hoci dom je momentálne v pôvodnom stave, je pripravený na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv.


Môžete si v ňom vytvoriť ideálne obydlie s osobným charakterom bez kompromisov. V prípade, že preferujete pôvodný charakter domu, je možné vykonať len mierne úpravy, ktoré zachovajú jeho autentický šarm. Dom bol pôvodne postavený približne v roku 1947 a odvtedy prešiel určitými úpravami a rozšíreniami.


DOM A JEHO BENEFITY

- táto nehnuteľnosť ideálna pre tých, ktorí radi záhradkárčia je tu veľmi úrodná pôda, na ktorej si budete môcť vypestovať svoju vlastnú zeleninu, ovocie alebo bylinky pričom to budete mať vždy na dosah z Vášho domova. Táto možnosť prispieva k príjemnému a udržateľnému spôsobu života.

-okrem toho jednou z hlavných výhod tohto domu je jeho tichá poloha v okolí s nízkou zastavanosťou a príjemným susedstvom. Táto lokalita poskytuje pokojné prostredie pre relaxáciu po náročnom dni v práci. Zároveň však ponúka blízkosť mesta, obchodov, diaľnice a ďalšej občianskej vybavenosti, čo z neho robí skvelú voľbu pre pohodlný a aktívny životný štýl.

-Celková rekonštrukcia domu je ďalšou možnosťou, ktorú Vám táto nehnuteľnosť ponúka. Vďaka nej môžete vytvoriť dom presne podľa svojich predstáv a potrieb. Vzhľadom na jeho výhodnú polohu a príjemné prostredie je táto možnosť neodolateľná pre tých, ktorí túžia po pokojnom bývaní s výbornými spojmi do mesta a ľahkým prístupom k rôznym obchodným centrám, reštauráciám, kultúrnym podujatiam a ďalším zaujímavostiam, ktoré Bratislava ponúka.

-V neposlednom rade, táto nehnuteľnosť je vhodná pre tých, ktorí hľadajú rodinný dom s dostatkom priestoru pre celú rodinu. Vzhľadom na jeho výhodnú polohu, možnosti upravenia a príjemné okolie je tento rodinný dom skutočne výnimočnou ponukou. Buďte jedným z tých, ktorí využijú jeho potenciál a vytvoria si tu svoj ideálny domov.


TECHNICKÉ PARAMETRE NEHNUTEĽNOSTI

-Pozemok celková rozloha: 469m2

-Zastavaná plocha: 125m2

-Počet izieb: 5


INŽINIERSKE SIETE

-Voda: dom je napojený na mestskú vodu, vlastná studňa s čerpadlom na polievanie záhrady

-Elektrina: je pôvodná (nočný a denný prúd)

-Kanalizácia: Dom má aktuálne žumpu s trativodom, ktorá je len dočasným riešením nakoľko momentálne prebieha budovanie kanalizácie.

-Kúrenie: elektrické (kotol) v kuchyni a elektrický bojler na ohrev vody v kúpeľni, pôvodné kachle na drevo (funkčné) 

-Strecha: škridla (cca 25r dozadu menená) 

-Vek: orientačný vek 1947 pôvodnej časti domu. Ostatná časť sa postupne budovala

-Materiálové zloženie: pôvodná časť tehla + zmiešaný materiál

-Orientácia: slnečná - JZ

-Dodatočné info: dom je čiastočne podpivničený, z vonkajšej strany (zadnej časti domu) má vstup na povalu.


NÁZOR MAKLÉRA

Nech sa už rozhodnete pre rekonštrukciu, vytvorenie záhradky podľa seba alebo jednoducho pre tichý život v príjemnom susedstve, táto nehnuteľnosť Vám ponúka všetko, čo potrebujete pre kvalitný a pohodlný život. Nezmeškajte túto príležitosť a objavte všetky výhody, ktoré má tento rodinný dom pre Vás pripravené.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948871863

ID: 113546

Cena: 237 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kristína Stopková

Mobil 0948871863

Pozrieť ponuku makléraPozrieť hodnotenia makléra
Kontaktujte makléra