JEDINEČNÝ - Rodinný dom s veľkým pozemkom vo veľmi súkromnej lokalite - Kubrica

Predaj259 990 € 929 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  113528
  • Úžitková plocha   280m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trenčín

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Garáž


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj rodinný dom s jedinečnou dispozíciou v Trenčíne. Tento rodinný dom Vás očarí aj svojou veľkorysou úžitkovou plochou až 280m2. Rodinný dom je umiestnený na atraktívnom slnečnom pozemku o výmere ideálnych 781m2 v lukratívnej časti Trenčína. Je kompletne zateplený a múry s vnútornými priečkami vybudované z kvalitnej tehly.


REKONŠTRUKCIA:

Dom v posledných rokoch prechádzala postupnou kompletnou rekonštrukciou a to: nová strecha, podlahy, znižované stropy, stierky, obložky, dvere, nová kúpeľňa so saunou a vírivkou, el. rozvody, nová kuchyňa a mnoho ďalšieho. Dátum poslednej rekonštrukcie je z roku 2018.


DISPOZÍCIA:

Vstupom do domu nás uvíta veľká vstupná hala z ktorej sa dostaneme do priestrannej obývacej časti kde sa po pravej strane nachádza otvorená kuchyňa s jedálňou. Priestor tu pôsobí veľmi otvoreným a príjemným dojmom. Nachádza sa tu taktiež osem spální a tri kúpelňe. Plusom sú ťiež velkorysé pivničné pristory v ktorých sa nachádza kotolňa na tuhé palivo a vínna pivnica.


EXTERIÉR:

Veľkým plusom exteriéru je krytá terasa pozdĺž celého domu , ktorá poskytuje priestor na prežitie príjemných rodinných chvíľ spolu s výhľadom na zapadajúce slnko. Výhodou je tak isto garáž do ktorej sa pohodlne zmestia dve autá. Ďalej sa na pozemku nachdza záhradný prístrešok s posedením a grilom.


LOKALITA:

Nachádzame sa v lokalite ktorá je doslova spojená s prírodou čo nám prináša maximálny pocit kľudu a súkromia. Kompletná občianska vybavenosť ako zastávka MHD, obchody, škôlka a mnoho dalšieho sa nachádza necelé tri kilometre od domu. Autobusová zastávka je vzdialená len jeden kilometer od Domu.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Ponúkaná nehnutelnosť je skutočné výnimočná úžitkovou plochou ktorú ponúka, veľkým pozemkom, lokalitou v ktorej sa nachádza a hlavne súkromím a všestranným využitím všetkých aspektou bývania.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0909107524

ID: 113528

Cena: 259 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra