PÚTAVÝ RODINNÝ DOM v RUŽINOVE so záhradou, NIELEN NA BÝVANIE

Predaj750 000 € 2 604 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  112987
  • Úžitková plocha   288m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Ružinov - Trnávka

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Plastové okná

Klasická vaňa

Rohová vaňa

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

MHD

Zateplený


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Slnečná strana
Občianska vybavenosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj Rodinný dom v mestskej časti Ružinova - Trnávka. Zaujme serióznym exteriérovým prevedením ale aj výmerou 287,74 m2. Celkovo obsahuje 5 izieb + veľký priestor v suteréne, ktorý dokážete využiť na fitness, ambulanciu, administratívny priestor resp. iný podľa Vášho uváženia.


DISPOZÍCIA:

Suterén je otvorený a v prípade potreby si ho môžete jednoducho predeliť sadrokartónovými priečkami. Kotolňa s toaletou sa nachádza hneď pri vstupe po pravej časti a hlavný/samostatný vchod je z prednej časti pozemku. Taktiež suterénom prejdete až do záhrady.


Na 1. NP sa dostaneme podobne samostatným vstupom z prednej časti pozemku. Vstupná chodba, po ľavej strane menšia toaletná časť, a rovno nájdete dominantnú časť spájajúcu kuchyňu, obývaciu časť a jedáleň. Tiež tu nájdete hosťovskú izbu s vlastnou kúpeľňou, východ do záhradky a schodiskom prejdete na ďalšie podlažie. Tam Vás čakajú 3 izby, šatník, kúpeľňa s toaletou a chodba.


REKONŠTRUKCIA

Len prednedávnom dokončená rekonštrukcia ktorá Vás okamžite pri vstupe do hlavnej časti domu ohromí extrémne otvoreným priestorom dennej časti, spájajúcim kuchynskú, jedálenskú a obývaciu časť. V tomto prípade si jednoznačne prídu na svoje milovníci vzdušnosti ale tiež priestorov v rámci domu, ktoré môžu využiť na ostatné účely.


DOM A POZEMOK

Pozemok Vám ponúkne výmeru 193 m2 + zastavaná plocha o výmere 136 m2. Pôvodná stavba a jej murivo je tehlové, následná dostavba z pórobetónových tvárnic. Pozostáva z 1. NP, 2. NP a suterénu, kde nájdete aj technickú miestnosť (kotolňu) a výstup do záhradky v zadnej časti domu. Vykurovanie v celom dome je podlahové (obehové), kde hlavnú úlohu hrá plynový kondenzačný kotol. Predáva sa vo vyhotovení ŠTANDARD (kuchyňa, podlahy, sanita, interiérové dvere...). Podlahy sú drevené v kombinácii s dlažbou.


LOKALITA:

Na jednej strane je nehnuteľnosť umiestnená v tichšej časti, ak ste rodina a hľadáte priestor a pokoj, no na strane druhej, máte okolo seba frekventované a vyhľadávané miesta ako Avion, Ikea a pod., čo pre účely multifunkčného využitia domu dokáže byť hlavnou devízou. Ulica, kde sa dom nachádza je jednosmerná. V dostupnosti nájdete samozrejme všetko podstatné, na diaľnicu sa dostanete v krátkej vzdialenosti a občianska vybavenosť je výborná.


Názor makléra:

Hodnota domu spočíva v jeho priestrannosti, možnosti jeho využitia ale samozrejme aj v jeho umiestnení. Lokalita je sama o sebe tichá, susedia príjemní, dostatočný pohyb pri neďalekých strategických miestach, dáva možnosť domu využiť ho na 150%.

Teším sa na Vaše reakcie a prípadné obhliadky.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908495464

ID: 112987

Cena: 750 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Mgr. Patrik Pribišan

Mobil 0908495464

Pozrieť ponuku makléraPozrieť hodnotenia makléra
Kontaktujte makléra