PREMYSLENÝ až 6izb. RD s bazénom vo výbornej lokalite - STARÉ MESTO

Predaj677 000 € 3 319 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117666
  • Úžitková plocha   204m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Garáž

Špajza

Tiché prostredie

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Žiadaná lokalita
Občianska vybavenosť
Dobrá dostupnosť
Bazén
Množstvo zelene
Kompletná rekonštrukcia
Podlahové kúrenie
Centrum mesta

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj 6izbový Rodinný dom v radovej zástavbe s úžitkovou plochou 204m2 v tichej lokalite Starého Mesta v blízkosti významného dopravného uzla - Patrónky.


Rodinný dom sa môže pochváliť veľmi dobrým dispozičným riešením.

I.NP: Dlhou vstupnou chodbou sa dostávame do jedálenskej časti, ktorú od kuchyne oddeľuje barový pult. Z jedálne vchádzame do priestrannej obývacej izby s murovaným krbom - dominantou izby. V kuchynskej časti nachádzame dvere vedúce do dlhej kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom, dvoj umývadlom, toaletou a bidetom.

II.NP: Na poschodie vedie schodisko obložené masívnym drevom. Z predsiene na poschodí je prístup do štyroch spální a kúpeľne s vaňou a toaletou.

Prístavba na prízemí ponúka ďalšiu izbu, ktorá nie je aktuálne prístupná z domu, ale z terasy, no potenciálne je prepojiteľná s interiérom.


POZEMOK A EXTERIÉR

Tento rodinný dom, situovaný na neveľkom pozemku (275m2), prešiel v rokoch 2007-2008 kompletnou rekonštrukciou, pričom z pôvodnej stavby zostali zachované len základy domu, obvodové múry a stropné konštrukcie. Rekonštrukcia spočívala vo zväčšení plochy domu, kompletne boli vymenené elektrické, vodovodné a plynové rozvody.


Na terasu a do záhrady sa vychádza z kuchyne. Útulný exteriér poskytne budúcim majiteľom príjemný priestor na trávenie voľného času, no zároveň si vďaka kompaktným rozmerom nebude vyžadovať časovo a finančne náročnú údržbu. V horúcich letných dňoch určite poteší prítomnosť bazéna (7x3,5x1,4m) s filtráciou a strojovňou.


TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Nová je aj sedlová strecha s krytinou značky Bramac. Dom bol zateplený. V kuchyni ako aj v oboch kúpeľniach je podlahové kúrenie. Dom je vybavený elektrickým vrátnikom s kamerou ovládateľným z oboch poschodí. Brána a garážová brána sú na diaľkové ovládanie. Dom disponuje prípravou na alarm a kamerový systém.

Orientácia domu je na SV a JZ. Dom má 3 podlažia, z toho 2 sú nadzemné. V podzemí sa nachádza garáž a pivnica.


LOKALITA

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej lokalite Starého Mesta, na ulici, ktorá je dopravou zaťažená len minimálne, no zároveň je na skok od jednej z hlavných bratislavských dopravných križovatiek - Patrónky, ktorá zabezpečuje špičkové dopravné napojenie na všetky smery v rámci mesta, ako aj na diaľničné obchvaty (smer Brno, Žilina, Györ, Viedeň).


OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

V pešej dostupnosti nájdeme potraviny Kaufland, reštaurácie, lekáreň, športový areál (tenisové a beachvolejbalové kurty), základnú školu, zastávky MHD, poštu. Milovníci prírody ocenia blízkosť Horského Parku, ktorý poskytuje možnosti oddychu, či športového vyžitia.


TIP makléra: ponuka je svojim charakterom ako stvorená pre rodinu, ktorej členovia ocenia lokalizáciu domu z pohľadu dopravnej dostupnosti pri využití individuálnej, či hromadnej dopravy. Samozrejmosť je kompletná občianska vybavenosť, ktorá v kombinácii s blízkosťou Horského Parku, vytvára predpoklady pre vysokokvalitné bývanie. Menšia záhrada s terasou a vlastným bazénom bude úžasným miestom na trávenie voľného času s rodinou, pričom si nebude vyžadovať priveľké úsilie na údržbu.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 110 477

ID: 117666

Cena: 677 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku