NA PRENÁJOM! - OBROVSKÝ 2i BYT NA DUNAJSKEJ ULICI V CENTRE MESTA!

PrenájomDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  112808
  • Úžitková plocha   93m2
  • Podlahová plocha   93m2
  • Poschodie   4/5
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Šatník

Drevené okná

Klasická vaňa

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Slnečný

Pekný výhľad

Obchody

MHD


Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Občianska vybavenosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na prenájom pôsobivý 2-i byt s nadštandardne veľkou výmerou v centre Starého Mesta.


Tento byt predstavuje svojou polohou a charakterom riešenie pre náročných klientov, ktorí uvítajú čaro historického centra, a taktiež majú všetko na dosah. Zároveň je byt maximálne vhodný aj pre dva pracujúce páry, prípadne mladú rodinu. 


BYTOVÝ DOM: 

Jedná sa o historickú stavbu z roku 1930, ktorá sa nachádza na začiatku Dunajskej ulice s výhľadom na Kamenné námestie a okolie. Spoločné priestory sú v pôvodnom stave vrátane schodiska a dlažby, vymenené sú však elektrické rozvody v celom vchode. 


BYT: 

Tento byt disponuje rozlohou 93m2, a nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Ako prvé pri vstupe do bytu vás zaujmú historické vstupné dvere, ktoré majiteľ zrenovoval a zachoval. Po chodbe sa smerom rovno dostávame do rozmernej kuchyne, ktorá je orientovaná na východnú stranu do vnútrobloku. Z kuchyne sa vieme dostať do jednej z izieb prostredníctvom priechodnej kúpeľne, ktorá prepája kuchyňu a izbu. Po vstupnej chodbe v smere doprava sa dostávame do daľšej a zároveň poslednej druhej izby, ktorá je veľkými dverami prepojená s izbou číslo 1. Izby sa dajú zároveň od seba pohodlne oddeliť nakoľko sa z nich dajú spraviť nepriechodné izby. Obe tieto izby sú orientované na západnú stranu smerom na Kamenné námestie a okolité ulice. 


V celom byte sú pôvodné zrenovované historické parkety, zárubne aj dvere. Výška stropu je taktiež pôvodná a dosahuje takmer 3 metre, čo dodáva bytu staromestský nádych. Byt sa prenajíma vrátane zariadenia, pod ktoré spadá kuchynská linka s varnou doskou a rúrou, umývačka riadu, kuchynský stôl, stoličky, 2x manželská posteľ, gauče, pracovný stolík, TV stolík, TV, úložné regály aj vstavané skrine v chodbe s mimoriadnym úložným priestorom. K bytu taktiež prislúcha spoločná pivnica vhodná na odloženie bicyklov, a podobne. 


LOKALITA: 

Dunajská ulica sa tiahne starým mestom od Námestia SNP až po Ondrejský cintorín. V tesnom okolí sa okrem historických budov nachádzajú aj zástavky MHD a električky na rôzne smery, ako aj obchody a rôzne prevádzky priamo pod bytom. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918781827

ID: 112808

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra