ČAROVNÝ 2-izbový BYT s predzáhradkou v sympatickom VILADOME v Hrubej Borši

Prenájom800 € 3 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  112773
  • Úžitková plocha   238m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Hrubá Borša

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Slnečný

Tiché prostredie

Zateplený


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Športové vyžitie
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tento unikátny 2 izbový byt v obľúbenej časti na skok od greenov.


VILADOM:

Štýlová tehlová stavba kolaudovaná v roku 2015. Nachádzajú sa tu len 3 byty pričom dva sú z predzáhradkou. Svojím obyvateľom poskytuje moderný, nadčasový dizajn doplnený o rozmanitú zeleň, ktora od ulice zvyšuje pocit súkromia. Parkovanie je zabezpečené v prednej spoločnej časti dvora, na ktorý sa vchádza cez bránu na diaľkové ovládanie.


BYT:

Priestranné izby, množstvo praktických miestností a úložného priestoru, 2 toalety, zastrešená terasa a krásna predzáhradka. Toto je len ochutnávka benefitov, ktoré táto nehnuteľnosť prináša.


Obývacia miestnosť je šikovne prepojená s kuchyňou s vlastnou špajzou. Táto časť je krásne presvetlená a celá orientovaná na terasu a do záhradky. Vedľa štedrej kúpeľne so sprchovým kútom a ďalšou toaletou sa nachádza technická miestnosť a šatník. Po vstupe do bytu nás víta priestranná chodba s botníkom a samostatnou toaletou. Následne sa byt rozdeľuje na nočnú a dennú časť.


Vstup do bytu je zboku domu, z parcely, ktorá už je súčasťou súkromnej predzáhradky. Vďaka dobrým susedským vzťahom predzáhradky niesu oddelené plotom, ktorý sa dá bez problémov zrealizovať.

Úžitková plocha plocha bytu je 65m2 + terasa + predzáhradka 173m2. V byte je plynový kotol a podlahové kúrenie. Sú tu použité veľkoformátové plastové trojsklá s žalúziami.


ORIENTÁCIA:

J,S


LOKALITA:

Moderná časť obce Hrubá Borša, obľúbená nielen golfistami. Na skok od najbližšej kaviarne či reštaurácie. Nachádza sa len pár minút od Senca s výbornou dostupnosťou na D1.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Naozaj jedinečná nehnuteľnosť v modernej lukratívnej štvrti ako stvorená pre gardenparty s priateľmi. Výborná investícia. Jednoznačne odporúčam a teším sa na spoločnú obhliadku!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918208680

ID: 112773

Cena: 800.00 €/mesiac 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra