BREZOVÁ ul. - NADŠTANDARDNÝ 5i RODINNÝ DOM s výnimočnou záhradou

Predaj1 €
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  111544
  • Úžitková plocha   220m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Vrakuňa

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Garáž

Rohová vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD


Tichá lokalita
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene
Žiadaná lokalita
Nízke mesačné náklady

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj SKVOSTNÝ rodinný dom vo Vrakuni s prekrásnou záhradou na Brezovej ulici. Túžite bývať v reprezentatívnom dome v súkromnej uzavretej ulici?

Táto nehnuteľnosť spĺňa nielen tieto požiadavky. Krásny 5-izbový rodinný dom, ktorý je situovaný na veľkorysom pozemku o rozlohe 794 m2 ponúka 219,9 m2 úžitkovej plochy. Lokalita Vrakuňského lesoparku Vám prinesie pocit plnohodnotného rodinného bývania ale zároveň ste v skvelej dostupnosti do centra. 


Tento dvojpodlažný rodinný dom disponuje 5 izbami, 2 kúpeľňami s toaletou, 1 samostatnou toaletou, špajzou, podzemnou garážou, vonkajším prístreškom pod ktorým pohodlne zaparkujete 2 autá, vonkajšou terasou a veľkorysou záhradou s krásnou výsadbou. Hneď na začiatku by som vypichol, že mesačné náklady na bývanie vrátane energií tvoria len 150€, čo je pri takomto veľkom dome v dnešnej dobe veľkou výhodou.


DISPOZÍCIA

-Po vstupe do domu Vás privíta priestranná predsieň. Po pravej strane je samostané WC vedľa ktorého sa nachádza spratný botník. Ďalej sa dostaváme k najväčšej miestnosti/časti domu ktorou je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou. Obývacia miestnosť je vzdušná a priestranná, prislúcha k nej aj krb na drevo, oproti krbu hneď vedľa veľkého preskleného okna sa nachádza jedálenský stôl s krásnym výhľadom do záhrady.

-Za zmienku jednoznačne stojí aj dvojité schodisko ktorým sa dostávame na prvé poschodie. Na prvom poschodí sa nacházda pracovňa a kúpelňa s toaletou, práčkou, a sprchovým kútom. Na vývýšenom podlaží ktoré pripomína štýl mezonetu sa nachádzajú dovedna 3 izby. Dve detské izby a jedna spálňa. V každej z izieb na poschodiach sa nachádzajú francúzske balkóny. Veľkou výhodou je aj podzemná garáž s dielňou o rozmere 36 m2.


EXTERIÉR

Krásna a rozmanitá 17 ročná výsadba reprezentuje okolie domu. Touto záhradou sa budete môcť chváliť pred všetkými známymi a rodinou. Za domom sa nachádza príjemná terasa so sedením, na ktorú sa vchádza z obývacej miestnosti a taktiež altánok, vhodný na letné grilovačky s rodinou a priateľmi. Máte viac áut? Žiadny problém, pred domom zaparkujete dve autá pod dreveným prístreškom, dve pred domom a jedno auto v podzemnej garáži.

K domu sa prichádza cez privátny vstup vlastnou príjazdovou cestou, čo dodáva ešte väčší pocit súkromia a bezpečia.


LOKALITA:

Okolie Vrakuňského lesoparku je jednou z najžiadanejších lokalít na bývanie v celej Bratislave vôbec. Pocit bývania na dedine a zároveň v blízkosti centra Bratislavy je niečím výnimočným. Táto lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a to v dobrej dostupnosti. Pár minút autom, Lidl, Billa či Tesco. V tesnej blízkosti je Lesopark Vrakuňa s náučnými chodníkmi, detskými ihriskami a Malý Dunaj popri ktorom je novovybudovaný a udržiavaný cyklistický chodník pre cyklistov, korčuliarov a bežcov, ktorý vedie až k Veľkému Dunaju na Dunajskú hrádzu. Možnosti športového vyžitia sú naozaj obrovské. Rýchle napojenie na diaľnicu, či nákupné strediská Avion a Ikea.


O PROJEKTE PRESTIGE 210:

PRESTIGE 210 je dom väčšej veľkostnej kategórie, pre náročnejších zákazníkov, vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby a ako samostatne stojaci dom je čiastočne podpivničený /garáž/ dvojgaráž je možné stavebne rozdeliť na garáž pre jedno auto a dielňu, izba na prízemí môže plniť funkciu hosťovskej izby alebo pracovne. Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom.

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. 

Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918208680

ID: 111544

Cena: 1.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra