BÝVAJTE V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU! /nízke mes. náklady, udržiavaná záhrada/

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117872
  • Úžitková plocha   62m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Ladce - Tunežice
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Nízke mesačné náklady
Množstvo zelene
Letná kuchynka

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj jednopodlažný 2izb. rodinný domček, ktorý sa nachádza v okrajovej časti obce Ladce - Tunežice, čo vnímam ako veľkú výhodu z hľadiska dostupnosti a krátkej vzdialenosti k okresným mestám (Ilava - 6 km) a (Púchov - 13km).


-Ako jeden z hlavných benefitov by som určite vyzdvihol nízke mesačné náklady, ktoré sú vyčíslené na 150€.

-Na fotografiách môžete vidieť, že dom a takisto aj celý pozemok prešiel viacerými úpravami a to: výmena strešnej krytiny, zateplenie, výmena plynového kotla, nová studňa, a čo sa týka pozemku ten prešiel postupom času rôznymi úpravami.

-Dom má navyše nádherne upravený pozemok a záhradu doplnený o letnú kuchynku a samostatnú hospodársku budovu o celkovej rozlohe pozemku 691m2 a úžitkovou plochou domu 62m2.


Dispozícia:

Samotný dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, priestrannej spálne, dostatočne veľkej kúpeľne spojenej s WC a technickej miestnosti. Veľkou výhodou čo sa dispozície týka, je možnosť prerobiť povalu na obytnú podkrovnú časť domu. Veľkým bonusom je určite letná kuchynka s hospodárskou budovou v zadnej časti pozemku.


Technická stránka domu:

Čo sa kanalizácie týka je možnosť dom dopojiť na obecnú kanalizáciu. Vykurovanie je riešené ako som už spomenul pomocou nového plynového kotla, voda je čerpaná prostredníctvom studne a odpad je riešený prostredníctvom dostatočne veľkej žumpy.


Lokalita:

Obec ďalej ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa: základnú školu, materskú školu, poštu, autobusová zastávka, detské ihrisko situované pár metrov od domu a mnoho ďalšieho.


Odporúčanie makléra:

Nehnuteľnosť ponúka možnosť okamžitého bývania bez ďalších nutných investícii a vnímam ho ako lepšiu alternatívu oproti bývaniu v paneláku. Zahŕňa množstvo výhod a bonusov a najväčším z nich je pre mňa určite nádherne upravená záhrada, ktorú nenájdete na každom rohu.

Odporúčam vidieť!


Tešíme sa na obhliadku s Vami.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 652 209

ID: 117872

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku