Investícia? Bývanie? Podnikanie? - NETRADIČNÁ PONUKA pri SLIMÁKU

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  106646
  • Úžitková plocha   680m2
  • Podlahová plocha   680m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Bratislava-Nové Mesto

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Vlastné parkovanie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj Rodinný dom v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto v tesnej blízkosti známeho OD Slimák. 


Jedná sa o veľmi zaujímavú a netradičnú ponuku zároveň. A to z toho dôvodu, že v sebe kombinuje hneď niekoľko rôznych typov nehnuteľností. Poďme si teda postupne povedať, čo všetko získa budúci majiteľ kúpou tejto jedinečnej nehnuteľnosti: 


Pôvodnou časťou je starší rodinný dom (cca 200m2), ktorý je súčasťou radovej zástavby. Táto časť nehnuteľnosti je postavená v roku 1942 a fasáda bola zateplená v roku 2012. V pôvodnej časti nehnuteľnosti nájdeme 5 iziebkuchyňu3xWC, 2x kúpeľňa a nevyužívané priestory v podkroví, ktoré predstavujú potenciál na zobytnenie a vytvorenie ďalších priestorov na bývanie, prípadne iné potreby. 


Vďaka umiestneniu na kraji radovej zástavby bola možná prístavba, ktorá bola realizovaná v roku 1995 skolaudovaná v roku 2013. Je tvorená 4 časťami, pričom na 2NP sa nachádza priestranný svetlý 3i byt (105m2) s terasou (38,2m2). Pod ním (1NP) sa nachádza prevádzka určená na gastro účely (140m2). Nájdete tu okrem veľkého priestoru na sedenie pre hostí aj barový pult, zariadenú kuchyňu, WC a skladové priestory. Na prvom nadzemnom podlaží nájdeme okrem gastro prevádzky tiež menší priestor (23m2), ktorý je aktuálne obsadený obuvníkom. Poslednou časťou prístavby je suterén, ktorý je momentálne využívaný ako „nočný“ podnik s krbom (173,5m2), no možnosti jeho využitia sú omnoho širšie: ďalšia gastro prevádzka, vináreň, bar (šípky, stolný futbal, a pod.). V suteréne sa nachádza tiež technické zázemie nehnuteľnosti. Okrem vyššie spomenutého je súčasťou ponuky záhrada (206m2), na konci ktorej stojí samostatná garáž (50m2) pre 1 auto. 


Dom je napojený na všetky inžinierske siete a k dispozícii je tiež studňa, na ktorú je napojená automatizovaná závlaha záhrady. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla (vymenený pred 3 rokmi). Nehnuteľnosť (okrem pôvodnej časti) je klimatizovaná, resp. vybavená účinnou vzduchotechnikou na odvetrávanie (suterén). 


Nehnuteľnosť je dlhodobo plne využívaná a obsadené sú všetky jej časti, pričom o ich prenájom je veľký záujem, vďaka jej dobrému umiestneniu.  


Lokalita: nehnuteľnosť sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto v tesnej blízkosti OC Slimák. Je to miesto s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti centra mesta s dobrým dopravným napojením na rôzne smery. 


TIP makléra: Naozaj neobyčajný typ nehnuteľnosti, akých na trhu veľa nenájdeme. Jedná sa o zaujímavú kombináciu typologicky rôznych nehnuteľností. Svojim charakterom je predurčená na ďalšie prenajímanie a teda predstavuje investičnú príležitosť so zaujímavým zhodnotením. Prípadne časť môže byť prispôsobená pre potreby vlastného bývania, alebo podnikania a zvyšné časti môžu majiteľovi generovať pravidelný príjem formou nájmu. Tých možností je mnoho, je už len na budúcom majiteľovi, akým spôsobom bude nehnuteľnosť využívať. Na základe opisu si len ťažko predstaviť rozsah celej nehnuteľnosti, preto, ak vás ponuka zaujala, určite odporúčam pozrieť si ju naživo.


ZHRNUTIE: 

1.     Pôvodný rodinný dom v radovej zástavbe – približne 200m2

2.     3i byt (105m2) + terasa (38,2m2)

3.     Gastro prevádzka (140m2)

4.     Oprava obuvi (23m2)

5.     Suterén (173,5m2)

6.     Záhrada (206m2)

7.     Garáž (50m2)


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904110477

ID: 106646

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontaktujte makléra