Iba u nás priestranný rodinný dom na Stráňach, pozemok 976m2

Predaj399 900 € 2 222 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  105333
  • Úžitková plocha   180m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Martin - Stráne
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón


Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Slnečná strana
Športové vyžitie
Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Kompletná rekonštrukcia

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný rodinný dom na Stráňach.


Ak neradi cestujete do práce a vyhovuje Vám práca z domu, máme pre Vás riešenie. Priestranný dom s potenciálom ponúka 3. podlažie, ktoré je ako stvorené na prácu z domu, či využitie na podnikanie. Spodné dve podlažia zabezpečia pravý pocit domova oddelený od práce alebo podnikania. Celý rodinný dom Vás očarí svojou veľkosťou a priestrannosťou, kde si každý člen domácnosti nájde svoje miesto. Pre aktívny oddych či psychohygienu stačí prejsť do priestrannej, udržiavanej a uhladenej záhrady. Počasie Vás nebude nijako obmedzovať, vďaka uzatvorenej zimnej záhrade.


Rodinný dom bol postavený v roku 1975 z pálených tehál, v roku 2009 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia ktorá zahŕňala: nové hliníkové okná a vchodové dvere, nadstavbu vrchného podlažia, komplet novú strechu (kvalitná hlinená krytina Tondach, nový krov), boli menené komplet rozvody IS, nový krb, vyvložkovaný komín(antikor).


Technické parametre

Materiál: Pálená tehla

Zateplenie: minerálna vata

Vykurovanie: Plynový kotol Viessmann, ako záložné vykurovanie majiteľ zvolil elektrický kotol a samozrejme je možnosť kúriť v krbe.


Lokalita:

Mestská časť Martin - Stráne je vyhľadávanou lokalitou s niekoľkými benefitmi. Celé okolie je obklopené zeleňou a lesmi. V blízkosti rodinného domu sa nachádza penzión s tenisovým kurtom, obchod či zmrzlina. Okolie a lokalita zvyšujú atraktívnosť a vyhľadávanosť rodinných domov.Dispozičné riešenie:

Presklená vstupná chodba so schodiskom, kde majitelia v zime nechávajú prezimovať kvety a rastliny.

1.podlažie

Dominantou spodnej časti domu je krb, ktorý sa postará o príjemnú atmosféru pri zimných večeroch a poslúži aj ako alternatíva vykurovania. Kuchyňa je priestranná, súkromie pri obede zabezpečuje oddelená jedáleň. disponuje špajzou, veľkou výhodou je vstup do zimnej záhrady ktorá je vykurovaná.Na spodnom podlaží sa nachádza aj samostatné WC


2.podlažie

Na druhom podlaží sa nachádzajú 4 samostatné izby, z toho jedna z nich slúži ako pracovňa, veľkorysá kúpeľňa a dva balkóny.


V udržiavanom suteréne sa nachádza garáž s elektrickou bránou, práčovňa, technická miestnosť a sklad.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 774 910

ID: 105333

Cena: 399 900.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku